Wyszukiwarka
obrazek-glowny
Wymarzone miejsce na Twoje wesele

O Restauracji

Witamy Państwa w progach naszej restauracji, jest wielkim zaszczytem móc Was gościć. Pozwólcie skraść sobie chwilkę, byśmy mogli przedstawić się i pokazać jak wielką pasję stanowi dla nas gotowanie.

Przewróćmy więc kilka kart historii abyśmy mogli przybliżyć Państwu te chwile, gdy rozpoczęliśmy zbierać doświadczenia a nasza praca stała się w pasją. W 1997 r, mając sporo wiedzy i już całkiem spory zapas zdobytych doświadczeń, zakładamy firmę rodzinną o nazwie Kuchmistrzostwo. Firma nastawiona była początkowo na kucharską obsługę uroczystości rodzinnych, lecz staraliśmy się realizować nasze zadania na nieco wyższym poziomie niż nakazywały ówczesne standardy.  Dawało nam to możliwość pełnego wykorzystania zdobytej wiedzy i doświadczenia, a naszym klientom wysoką jakość i całkiem nowe doświadczenia kulinarne.

Jednocześnie zdobywamy coraz to nowe doświadczenia w najlepszych polskich restauracjach oraz odbywamy cały szereg szkoleń i wyjazdów zagranicznych. To wszystko ma na celu podpatrywanie najlepszych mistrzów patelni i pozwala nam podnieść swoje kwalifikacje na tyle, aby stworzyć własny styl i wizerunek. To wszystko w połączeniu z wysoką jakością naszych potraw pozwoliło nam zdobyć zaufanie i renomę wśród klientów.

Po niespełna dwóch latach pracy wymagania naszych klientów wytyczyły nam kierunek zmian w profilu naszej działalności. Zaczęliśmy zajmować się kompleksowym przygotowywaniem bankietów dla firm oraz imprez rodzinnych i specjalizować się w przygotowywaniu zimnych zakąsek na takie okazje. Stworzyliśmy zaplecze techniczne, zakupiliśmy niezbędny sprzęt oraz zbudowaliśmy wykwalifikowaany zespół tak, by móc podołać jeszcze większym wyzwaniom. Udało nam się rozwiąć ofertę i dziś posiadamy w niej blisko 70 pozycji zimnych przekąsek, przygotowanych z surowców najwyższej jakości, o przeróżnym wyglądzie i zawsze perfekcyjnym smaku. Śmiało możemy tu powiedzieć że jest to najbardziej urozmaicona i różnorodna oferta zimnych przekąsek dostępna na rynku usług cateringowych.

W 2004 r. przejmujemy lokal w Bogdanowie koło Obornik i po dość szybko trwającym remoncie ruszamy z Restauracją CULINARIA. Zaczynamy w całkiem nowym miejscu z dużym kredytem zaufania naszych klientów i na szczęści udaje się nam ich nie zawieść. Utrzymujemy naszą kuchnie na niezmiennie wysokim poziomie, a miła i profesjonalna obsługa oraz nieodparta chęć poznawania i przybliżania Wam drodzy goście nowych smaków owocuje w 2009 roku otwarciem drugiej, większej sali restauracyjnej. Obecnie jesteśmy w stanie przygotować dużo większe imprezy - np. przyjęcie weselne na 120 osób, czy też obsłużyć catering do 1000 osób. I bardzo się cieszymy, gdy nasi goście wychodzą od nas zadowoleni, by wkrótce do nas powrócić.

Od 2005r. mamy wdrożony system HACCP. 

Serdecznie zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą a jesteśmy przekonani, że właśnie z nami rozpoczną Państwo swoją przygodę kulinarną.

Aneta i Maciej Krzyżańscy

powered by AdvaCMS